Konference Fleet Management již podeváté

11. 02. 2011

Společnosti Blue Events a Fleet Partners ve spolupráci s Českou asociací fleet managementu již pracují na přípravě devátého ročníku konference Fleet Management, která se koná 28.4.2011 v Praze.

Letošní ročník konference bude tematicky zaměřen na oblast bezpečnosti, a to jak silniční, tak ekonomické.

Premiérově na českém trhu bude představena analýza TCO (neboli celkových nákladů na vlastnictví) při provozování vozových parků, kterou zpracovala firma Fleet Partners v lednu a únoru 2011. Tato analýza pomůže fleet managerům zvolit správnou formu financování, dobu provozování i konkrétní značku a model vozů tak, aby pro účely jejich provozu v dané firmě dosáhli co nejnižších nákladů.

Analýza TCO rovněž zcela objektivně vyvrátí domněnku, že levnější auta jsou vždy ekonomicky výhodná, a ukáže, kde lze dosáhnout skutečných úspor i za cenu vyšší pořizovací ceny vozidla. Věříme, že pro správce vozových parků se tato analýza stane vítaným pomocníkem při jejich práci.

Zkušenosti a dojmy účastníků minulých ročníků konference jsou příslibem kvalitního obsahu i letos:

Oldřich Očenášek, vedoucí znalecké a expertizní skupiny, DEKRA Automobil
Fleet managment 2010 mi pomohl zorientovat se v posledních trendech vedení vozových parků. Díky tomu znám směr, kterým můžeme připravovat nové produkty pro naše zákazníky. Zároveň musím velmi ocenit, že ačkoli byly všechny příspěvky ke stejnému tématu -k oblasti fleet managementnu, tak se nepřekrývaly, ale doplňovaly.

Ivo Hykyš, Head of Fleet Management , Siemens
Účast na akcích tohoto typu je pro mne vždy přínosem. Nejen, že mám zde pokaždé možnost objevit nové trendy ve fleet managementu, ale dále i diskutovat případná zajímavá témata s vybranými odborníky. Zvláště v ročníku 2010 byla pro diskusi vybrána vyvážená skupina zástupců nejen z velkých společností, ale i z těch menších s počtem aut v jednotkách kusů. Struktura konference byla velmi zdařile vyvážená, zvláště když v rámci reklamního bloku došlo k příjemnému odlehčení atmosféry díky „přestrojení“ auta do nového kabátu během velmi krátké doby.

Jan Kříž, obchodní manažer a člen představenstva, JASS
Stojím si za názorem, že zejména pokud je firma s menší či střední velikostí vozového parku jako je například ta naše s deseti osobními auty, vyplatí se jí navštívit Fleet konferenci. Zejména z důvodu, že v poměrně krátkém čase získá maximum informací na jednom místě. A to nejen od zkušených profesionálů,

Jan Kubásek, ředitel odboru metodické podpory provozních činností, Česká pošta
Pro manažera odpovědného za správu a provoz vozového parku má tato akce neocenitelný přínos. Ten spočívá hlavně v možnosti poznat, jak jeho každodenní problémy řeší v jiných firmách a jaká váha je přikládána jednotlivým oblastem. Velmi často se totiž stává, že se ve firmách diskutují otázky, které mají na efektivitu fleetu poměrně malý vliv a naopak důležité momenty zůstávají v pozadí. Další výhodou této konference je výborná možnost prodiskutovat osobní zkušenosti a postřehy s ostatními kolegy z oboru. Jako účastníkovi mi nemohla ujít bezchybná organizace celé akce. Existují pouze dvě možnosti: buď žádný „organizační zmatek“ nenastal anebo organizátoři vše zvládli tak, aby účastník nic nepoznal.


Pro bližší informace nás kontaktujte na info@fleetpartners.cz